درباره فروشگاه رسمی لوازم خانگی ال جی (چارسو)

برند ال جی همیشه جزء پرچم داران صنعت فروش لوازم خانگی برقی بوده و به صورت مداوم این صنعت را توسعه و پیشرفته گردانده است و همیشه جزء برترین برندها در نوآوری و تولید کالاهای خانگی هوشمند بوده است.

نظر به مشکلات رخ داده کشوری اعم از گرانی ارز و مشکلاتی که در روابط برندها در مبادلات با ایران بوده است ، مدتی برند ال جی فعالیت کمرنگ تری نسبت به سال های گذشته داشته است ، اما به تازگی با بهبود یافتن مشکلات در واردات کالاهای کره ای ، برند ال جی دوباره به بازار ایران بازگشته و روز به روز در پی رشد دادن این فعالیت در فروش و خدمات نیز می باشد.

وبسایت ال جی هوم مارکت در ارائه خدمات فروش محصولات خانگی ال جی به صورت مستقیم عمل کرده و با بهترین قیمت ها و سریع ترین زمان برای ارسال محصولات برای مشتری فعالیت خود رونق بخشیده است.

فروشگاه موبایل LG

فروشگاه رسمی ال جی هوم مارکت دقیقا کجاست ؟

فروشگاه رسمی ال جی هوم مارکت که در قلب بازار موبایل ایران قرار دارد، طی چند سال گذشته توانسته رکورد فروش را زده و به پرفروش‌ترین فروشگاه این شرکت در دنیا تبدیل شود. اکنون این فروشگاه محبوب غیر از بخش لوازم الکترونیکی مصرفی میزبان بخش موبایل هم شده است و با گسترش فضای خود و در مکانی جدید، میزبان بازدیدکنندگان بیشتری می‌شود. همچنین کل این بخش نیز دوباره بازسازی و دکوراسیون شده است تا بازدیدکنندگان گرامی بتوانند با آرامش و راحتی بیشتری از محصولات بازدید کرده و کار با آنها را تجربه کنند.

📍   آدرس:تهران خیابان جمهوری تقاطع پل حافظ پاساژ چارسو طبقه همکف پلاک B10

📞  تلفن :  982166767297+

ساعت کار فروشگاه ال جی هوم مارکت:

کلیه روز های هفته از ساعت 10 الی 20:30 ( به جز روز های تعطیل رسمی )